Обійдіть і огляньте прибудинкову територію: виконком Хмільницької міської ради звернувся до громадян

Обійдіть і огляньте прибудинкову територію: виконком Хмільницької міської ради звернувся до громадян

У новинах та соцмережах Національна поліція показувала зразки знаків, які використовуються диверсантами для інформування російських військ (у вигляді хрестів, нанесених люмінесцентною чи світловідбиваючою фарбою).

Хмільницька міська рада звернулася до голів будинкових і вуличних комітетів, усіх небайдужих жителів громади: БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Хмільничан просять обійти і оглянути прибудинкову територію, дороги, тротуари, майданчики, будинки з усіх сторін, піднятися на дахи багатоповерхівок.

Ворог підступний і, можливо, він уже був поряд та залишився непоміченим. Адже подібні знаки мешканці вже помічали на дорогах і тротуарах близько двох тижнів тому.

  • Якщо ви помітите такі містки, ЗАФАРБУЙТЕ, ЗАСИПТЕ або іншим способом знищіть позначку або повідомте поліцію за номером 102. Це може бути система сигналів, які використовує ворог для координації вторгнення, – йдеться у повідомленні.

Виявляти такі факти – означає допомагати не лише нашій державі, але, в першу чергу, забезпечити безпеку собі, своїм рідним, близьким, знайомим, сусідам і просто землякам.

Дякуємо усім небайдужим українцям, які повідомляють правоохоронців про підозрілих осіб!

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *