Обереги захисникам – від люблячих сердець наших дітей

Обереги захисникам – від люблячих сердець наших дітей

З початком повномасштабного вторгнення країни-окупанта на нашу благословенну землю всі українці, як ті бджілки, стали на захисті держави. Українська нація нині, як ніколи, – єдина. Всі, як один, роблять все можливе для пришвидшення нашої Перемоги.

Військовослужбовці, які в гарячих точках тримають мирне небо, потребують нашої підтримки. І багато людей, не покладаючи рук, беруться до справ, щоб нагодувати, одягнути, надихнути та підтримати українських воїнів. Важливою підтримкою для українських бійців є дитячі подарунки.

Діти з села Вишенька вирішили подарувати своїм захисникам обереги, щоб захищали їх у боях. В українців з давніх-давен оберегами були ляльки-мотанки. Оберіг має дивовижну здатність значно збільшувати внутрішній потенціал свого власника, посилювати його необхідні фізичні та духовні сили.

Дітки робили ляльку-нитянку. Таких ляльок не шиють, а мотають з ниток. Ниткові творіння – прості та з натуральних матеріалів. Виготовляючи унікальні обереги, дітки робили їх з позитивними думками, з добрими намірами та на благо їхніх власників.

Періодично хтось заспівував: «Ой у лузі червона калина», «Одного ранку ще до світанку», «З вечора пригожого аж до ранку, вишивала дівчина вишиванку».

Крім мотанок, дітки виготовили захисникам патріотичні браслети з атласних стрічок.

Фото – Оксани Ющенко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *