Новий спортмайданчик побудують на вулиці Лисенка у Хмільнику, а по вулиці Коцюбинського буде нова лінія зовнішнього освітлення

Новий спортмайданчик побудують на вулиці Лисенка у Хмільнику, а по вулиці Коцюбинського буде нова лінія зовнішнього освітлення

По вулиці Лисенка в місті Хмільнику розпочато реалізацію проекту, що став одним із переможців Бюджету участі. Це проект «Будь активним», що передбачає встановлення спортивного майданчика для гри у міні-футбол та волейбол.

На прохання міського голови Сергія Редчика допомогу зі спеціалізованою технікою для проведення земляних робіт  надали ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» (директор – Н.Б. Бзнуні) та комунальне підприємство «Хмільниккомунсервіс».

Водночас, конкурсна рада XVII обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визнала переможцем проект Хмільницької міської ОТГ: Нове будівництво лінії зовнішнього освітлення по вул. Коцюбинського в м. Хмільнику Вінницької області.

Фінансування проекту  буде проведено коштом міського та обласного бюджетів.

Загальний бюджет проекту  – 700 908 грн. З обласного конкурсу розвитку територіальних громад визначено фінансування у розмірі – 184 815,08 грн. (26%), співфінансування з місцевого бюджету становить – 516092,92 грн. (74%).

Будівельні роботи планується завершити до кінця 2020 року.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *