Новий футбольний майданчик урочисто відкрили у 4-й школі Хмільника

Новий футбольний майданчик урочисто відкрили у 4-й школі Хмільника

Сьогодні у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Галаслива шкільна родина зустрічала гостей та запрошених. Міський голова Сергій Редчик подарував спортсменам школи набір футбольних м’ячів із настановою наполегливо тренуватися та щораз покращувати спортивну майстерність.

З нагоди урочистої події шкільна громада також приймала привітання та спортивні подарунки від заступника голови обласної державної адміністрації  Олександра Крученюка та начальника управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, срібного призера Олімпійських ігор, двократного чемпіона світу та рекордсмена світу з велоспорту  Сергія Чернявського.

Після перерізання символічної стрічки, що ознаменувала офіційне відкриття футбольного майданчика, на «зеленому» полі відбулися  святкові виступи молодіжних талантів та спортсменів – Марценюк Олени, Шафороста Івана, Анни Рубін, танцювального  колективу «Energy», а також показові виступи вільноборців Пахолюка Владислава та Олійника Романа.

Підсумував урочистості директор навчального закладу Василь Іваниця, який висловив вдячність обласній та міській владі, депутатському корпусові міської ради за повноважне сприяння в будівництві футбольного майданчика. Не оминув увагою керівник школи і доброчинців, котрі активно допомагали під час проведення будівництва спортивного об’єкта, та принагідно подякував депутатові обласної Ради, генеральному директорові АП НВП «Візит» Миколі Юрчишину та директорові центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» МО України, депутатові міської ради Ігореві Шиньковичу.

Раніше ми інформували про те, що на території міської школи №4 тривало будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям коштом місцевого та державного бюджетів.

Футбольний майданчик має покриття зі штучної трави, яка виготовляється в Україні та є екологічно безпечною. Розміри майданчика складають 42 х 22 метра.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *