Новонароджену вінничанку назвали Аделіна-Джавеліна

Новонароджену вінничанку назвали Аделіна-Джавеліна

У відділі ДРАЦС у місті Вінниці нещодавно було зареєстровано новонароджену дівчинку. Щасливі батьки вирішили назвати свою донечку досить незвичним ім’ям – Аделіна Джавеліна.

  • Відділ ДРАЦС у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) щиро вітає батьків з народженням донечки Аделіни-Джавеліни. Нехай маленька принцеса росте здоровою та щасливою, – йдеться у повідомленні ДРАЦСу.

На Хмільниччині батьки ще не поспішають називати своїх дітей такими іменами. Хоча й рідкісних імен теж вистачає. Наприклад, у 2021 році дітей називали такими рідковживаними іменами, як: Лев, Нікадим, Ерік, Лука, Самір, Дамир, Мія, Аміна.

А найпопулярнішими у нас минулого року були такі імена, як Мілана, Софія, Анна, Марія, Богдан, Дмитро, Данило, Максим.

До слова, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у Хмільницькій міській громаді народилося 82 малюка. 50 хлопчиків та 32 дівчаток з’явилися на світв  акушерсько-гінекологічному відділенні КНП «Хмільницька центральна лікарня». Крім місцевих жителів, у нашому пологовому народили 27 жінок-переселенок  із Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької та Одеської областей.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *