Новонародженому Сашкові потрібна допомога: зараз він знаходиться в комі у вінницькій лікарні

Новонародженому Сашкові потрібна допомога: зараз він знаходиться в комі у вінницькій лікарні

Наталія Пастух із Сьомаків народила свого малюка 1 липня, на 36-му тижні вагітності. По всіх показниках малюк народився доношеним, і перед народженням нічого не віщувало біди. Але потім досвідчені лікарі помітили щось недобре.

За словами зав пологовим відділенням Хмільницької лікарні Оксани Шемети, у хлопчика вроджена пневмонія.

  • Син народився вагою 2 кг 620 г, 51 сантиметрів. Народжувала сама, він одразу ж закричав. Але він не ссав грудь, одне очко не відкривалось. Я працювала медсестрою в інфекційному відділенні, рятувала ковідних хворих,  тож працівники нашої лікарні постійно здавали тести на виявлення інфекції. Я не була хворою, – розповіла, ледь стримуючи сльози, мама новонародженого Олександра. 

Наталію на деякий час залишили в лікарні у Хмільнику, а хлопчика відправили в дитячу  обласну лікарню. Його одразу ж під’єднали до апарату штучної вентиляції легень. Лише сьогодні Наталію виписали, і вона одразу ж поїхала до свого сина. Йому потрібне корисне материнське молоко, яке Наталія зціджує, додатково хлопчика годують сумішами через трубки. Олександр (так назвали хлопчика, хоча ще не похрестили) наразі знаходиться у комі, у нього набряк головного мозку. Лікарі жодних прогнозів не роблять, кажуть, що одна надія на Бога.

  • Скільки потрібно на лікування часу і коштів – лікарі нічого ще не кажуть. Ми купили дорогий препарат Бівен, яким людей рятували від коронавірусу. Син постійно спить…  Мій тато після операції, але зараз йому стало гірше, бо постійно плаче через стан онука, – розповіла Наталія.

Нагадаємо, раніше на нашому сайті ми публікували прохання про допомогу для чоловіка, якому потрібна термінова операція на серці. Але біда, як кажуть, сама не ходить, і прийшла вона знов до цієї родини.

У Наталі Пастух є ще двоє дітей – дівчинка 7 років та хлопчик – 4 рочки.

На підтримку життя новонародженого Олександра постійно потрібні ліки. Тож, аби допомогти родині фінансово, можна надіслати кошти на картку матері. Необов’язково багато, але разом можна зібрати непогану суму для родини, яка ще не зовсім оговталась від попередньої дороговартісної операції на серці.

Номер карти Приват банк

5168 7554 3546 0106   Наталя Пастух (Кожухар)

Спілкувалась Алла Корнієнко.

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Новонародженому Сашкові потрібна допомога: зараз він знаходиться в комі у вінницькій лікарні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *