Нові перемоги хмільницьких спортсменів: у хмільничан – друге командне місце

Нові перемоги хмільницьких спортсменів: у хмільничан – друге командне місце

Цими вихідними, а саме 30 жовтня, у місті Вінниці відбувся «Кубок Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА». Участь в змаганнях взяли 110 спортсменів зі всіх куточків області: СК «Будокай» м.Жмеринка, СК «Козак» м.Погребище, СК «Булат» м.Погребище, СК «Січ» м.Вінниця, СК « Цербер» м.Ямпіль, СК «ТОР» м.Вінниця, СК « Барс» м. Бар, , СК «Гуни» м.Кам’янець Подільський, СК «Сапсан» м.Чечельник, СК «Гепард» м.Тульчин, СК «SFS» м.Вінниця, а також військовослужбовці Могилів-Подільського прикордонного загону. З міста Хмільника взяли участь каратисти зі спортивного клубу “Боєць”.

Оскільки ці змагання були відбором до Вінницької збірної з ММА на наступні Всеукраїнські змагання, тож бої були досить запеклими, а конкуренти – дуже сильними. Однак навіть така сильна боротьба не завадила нашим спортсменам здобути призові місця і навіть стати одними з найкращих серед усіх обласних команд.

Тож, 1 місце у турнірі посіли:

Анастасія Городівська

Олена Калачик

Андрій Маньонок

Максим Олійник

Дмитро Коломійчук

Ксенофонт Кіріакіді

2 переможне місце здобули хмільничани:

Костянтин Галамага

Михайло Власюк

3 місце здобули:

Павло Шафорост

Максим Калачик

Більше того, за підсумками змагань СК «Боєць» посів друге командне місце.

 

   

 

Але й на цьому відзначення наших спортсменів не закінчилося: переможці Чемпіонату Світу зі змішаних єдиноборств з ММА, що відбувся в Болгарії у 2021 році, а це Анастасія Городівська, Максим Олійник та Дмитро Коломійчук – отримали Подяки від Головного Управління Національної Поліції у Вінницькій області за активну життєву позицію, спортивні досягнення, популяризацію здорового способу життя та спорту.

Працівники інтернет-видання NEWS Хмільника щиро вітають юних спортсменів з черговим успіхом на змаганнях. Бажаємо досягнення цілей у майбутньому та здійснення мрій!

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *