Нові комп’ютери передала хмільницьким лікарям міська рада

Нові комп’ютери передала хмільницьким лікарям міська рада

Міський голова Сергій Редчик передав набір комп’ютерної техніки адміністрації лікарні для оснащення закладу охорони здоров’я та покращення медичних послуг.

Сергій Борисович підкреслив, що це другий транш «комп’ютерної» допомоги для Хмільницької лікарні, наданий коштом міського бюджету. У червні 2019 року  для медустанови передано персональні комп’ютери з багатофункціональними пристроями – 16 комплектів комп’ютерів та 10  друкувальних пристроїв на загальну суму 192 тис. грн. І я, і депутатський корпус міської ради розуміємо, що комп’ютеризація лікарні  є вкрай важливою для ефективності та якості медичних послуг у нашій громаді, – сказав міський голова.

Під час отримання комп’ютерної техніки заступник керівника з технічних питань КНП «Хмільницька ЦРЛ» Микола Чикотун сказав, що медичні працівники очікують таку допомогу, адже в умовах медичної реформи необхідно управляти потоком пацієнтів в режимі реального часу та у свою чергу подякував міській раді в особі міського голови Сергія Редчика за допомогу в оснащенні лікарні.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *