Нове відділення екстреної медичної допомоги запрацювало у Хмільнику

Нове відділення екстреної медичної допомоги запрацювало у Хмільнику

– Відсьогодні, в Хмільницькій районній лікарні запрацювало нове відділення екстреної медичної допомоги, яке розмістили в колишньому неврологічному відділенні, де є окремий під’їзд до дверей та облаштовано пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями.

У новому відділенні екстреної медичної допомоги працюватимуть дві медсестри та дві санітарки, збільшиться штат лікарні. В одному приміщені знаходиться травмпункт і протишокова палата, де вкрай важкого хворого можна реанімувати. У відділенні є окремі оглядові палати як для дорослих, так і для дітей. Є також оглядова акушерсько-гінекологічна палата. В цьому ж приміщенні знаходиться кабінет СКТ.

На відкриття відділення завітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та інші посадовці.

Олександр Крученюк вітаючи із відкриттям відділення подарував колективу документи на монітор пацієнта: «Варто зазначити, що це найкраще відділення серед усіх районних лікарень області. І сьогодні перед цією лікарнею відкриваються перспективи стати в майбутньому лікарнею інтенсивної терапії. В Хмільнику працює велика кількість санаторіїв і сюди на лікування приїжджає значна кількість людей. Цим і обумовлена необхідність в сучасному відділенні екстреної допомоги з реанімацією, аби надавати дійсно якісні медичні послуги.  Тож дякую всім, хто долучився і працював задля створення цього відділення, яке ми сьогодні відкриваємо».

Від райдержадміністрації перший заступник голови вручив два інфузійні насоси вартістю понад 45 тисяч гривень, а від районної ради заступник голови передав для відділення дефібрилятор.

Текст та фото – прес-служба Вінницької ОДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *