Нова зона відпочинку буде у Кривошиївській громаді

Нова зона відпочинку буде у Кривошиївській громаді

Голова Хмільницької райдержадміністрації Максим Мазурик і заступник голови Хмільницької райдержадміністрації  Юрій Шевченко з робочим візитом відвідали Кривошиївську територіальну громаду.

Вони оглянули приміщення місцевої школи, наразі тут проводиться поточний  ремонт з метою підготовки приміщення до нового навчального року. Також було оглянуто об’єкт, де заплановано реалізацію важливого для жителів Кривошиївської  громади проєкту.

Цьогоріч  проєкт Кривошиївської сільської ради «Покращення туристично-екологічної привабливості громади» – переможець 17 обласного конкурсу розвитку  територіальних громад Вінницької області.
Метою прєкту є створити   умови для покращення туристично-екологічної привабливості в цій громаді.
В рамках проєкту заплановано :

  • встановити контейнерний майданчик для роздільного збору твердих побутових відходів у місці активного відпочинку;
  • встановити рекламний щит з картою зони відпочинку та картою природного заказника річки Снивода;
  • відремонтувати автобусну зупинку та розписати її в українському стилі;
  • провести освітлення в місці активного відпочинку туристів на узбережжі Сниводського водосховища.

Також одним із запланованих завдань є відродження народних промислів.
Важливо, що цей проєкт  згуртував мешканців села задля  покращення  довкілля та розвитку туризму в Кривошиївській громаді.  Люди розуміють і підтримують ідею розвитку туризму в своєму селі та подальшу популяризацію самобутнього куточка Хмільниччини в області, в Україні та й за кордоном.

Загальна вартість проекту – 160 700 грн., фонд обласного конкурсу – 56000 грн.; внесок  районного бюджету   – 56 050 грн., внесок Кривошиївської сільської ради – 28 650 грн, 20 000 грн. – кошти партнерів. ГО «Агенція розвитку територіальної громади «Шанс»  забезпечить координацію діяльності групи волонтерів.

Отже, спільними зусиллями влади, громади та бізнесу можна успішно створити громаду своєї мрії. Разом з тим саме ініціатива громадян є основою і рушійною силою  покращення  життєдіяльності громади та добробуту людей.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *