“Нова пошта” попередила хмільничан про спам-атаки від її імені

“Нова пошта” попередила хмільничан про спам-атаки від її імені

“Обережно, шахраї!”. В компанії “Нова пошта” громадян попередили про шахрайські дії, і закликали українців бути обачними та не вестися на подібні повідомлення від імені компанії.

Про це повідомили на сайті компанії в розділі новин.

  • Шановні клієнти! Сьогодні ви могли отримати в один зі своїх меседжерів повідомлення нібито від компанії Нова пошта про акцію, в якій можна виграти гроші. Не переходьте за посиланням, це шахраї!, – йдеться в повідомленні.

Українців просять звернути увагу на те, що на мобільних пристроях під картинкою розіграшу прописано шахраями адреса сайту Нової пошти, але це не справжня адреса, а назва сторінки фейкового сайту. І попереджають, що в разі переходу побачать справжню адресу сайту.

У компанії припускають, що коли користувач переходить за посиланням, на сайті зловмисників йде аналіз операційної системи мобільного пристрою, після чого йде зараження вірусом смартфону. Далі вірус розповсюджується шляхом відправки повідомлень всім контактам жертви зловмисника.

В свою чергу працівники компанії закликають українців:

  • Не відкривати повідомлень від незнайомців. Одразу видаляти їх та блокувати незнайомого користувача.

• Не переходити за посиланнями та не завантажувати файли від незнайомців. Вони можуть містити віруси або шкідливі програми.

• Якщо ж все ж таки людина перейшла за посиланням, оновити паролі від всіх облікових записів: пошти, сайтів, додатків, щоб їх не змогли зламати шахраї.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *