Неблагополучні родини перевіряли у Хмільнику

Неблагополучні родини перевіряли у Хмільнику

Начальником  служби у справах дітей Хмільницької міської ради Тишкевичем Ю.І. спільно із представниками районної, обласної поліції та міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді проведено перевірки неблагополучних сімей міста.

У ході рейду відвідано 12 сімей в яких проживає 22 дитини, перевірено наявність у дітей необхідного одягу, взуття відповідно віку та сезону, наявність продуктів харчування, наявність твердого палива, необхідного для обігріву житла.

Із батьками проведено профілактичні бесіди щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків,  неприпустимості вчинення насилля в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми.  Окремо проведено профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки при використанні пічного опалення.

Також під час рейду на території  міста були виявлені  особи, які  розпивали алкогольні напої. Стосовно неповнолітньої особи та її батьків працівниками поліції вирішується питання щодо притягнення їх до адміністративної відповідальності. На повнолітню особу працівниками поліції складено протокол за статтею 180 Кодексу про адміністративні правопорушення України «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння».

За матеріалами служби у справах дітей Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *