Небайдужі земляки «оживили» джерело у Дібрівці Жданівської ОТГ

Небайдужі земляки «оживили» джерело у Дібрівці Жданівської ОТГ

Щораз переконуюсь, мої земляки – найкращі, бо зуміли зберегти небайдужість, працьовитість і любов до навколишнього середовища.

Вкотре довелось переконатись, дізнавшись, що небайдужі жителі Хмільницького району розчистили та оновили джерело у Дібрівці Жданцівської ОТГ. Більше 15 років джерело було занедбаним, а тепер селяни зробили все, аби привести його до ладу.

  • Дібрівчани попрацювали на славу! Уже зараз кожен подорожуючий може насолодитися чистою, прохолодною водою, що вільно струменить з джерела. Саме завдяки ініціативі, спільному бажанню і згуртованості вдалося зробити добру та гідну справу для громади, для людей і майбутніх поколінь!  – написала в себе на сторінці в соціальній мережі наша землячка Інна Кучерява, її чоловік був одним з тих, хто долучився до благородної справи.

Крім того, як зазначила сама Інна Миколаївна, жителями громади заплановано облаштування і благоустрій території біля відновленого джерела .

А ми тим часом ми запрошуємо усіх земляків долучитись до розчищення водойм у себе в селі чи місті. Зробимо нашу землю чистішою!

А джерела нехай «оживають» а не замлівають…

Дарина Сміла

Використані фото – з особистої сторінки у соціальних мережах Інни Кучерявої

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *