Небайдужі хмільничани допомагають своїм землякам

Небайдужі хмільничани допомагають своїм землякам

З 30 березня 2020 року у Хмільницькій громаді розпочато видачу продуктових наборів громадянам, які перебувають на обліку у територіальному центрі та потребують допомоги.  Продукти харчування доставляються отримувачам за місцем їх проживання. Першочергово допомога надається людям з інвалідністю та особам зі значно зниженою групою рухової активності, одиноким та самотнім громадянам похилого віку.

Станом на 01.04.2020р., ще обліковано 56 осіб, які проживають самі та потребують натуральної допомоги. Такі громадяни  теж  будуть забезпечені продуктовими наборами.

31 березня працівники територіального центру разом із адміністратором студії смаку кафе «LOFT» доставили 10 продуктових наборів особам з інвалідністю, яким важко пересуватись самостійно, в т.ч. тим, хто пересувається на візках.

Адміністрація територіального центру сердечно дякує власникам закладу Петришиній Альоні Євгеніївні та Побережнику Олександру Степановичу, а також адміністратору Саєнко Ользі Василівні, за ініціативи яких були сформовані щедрі набори продуктів харчування.

Національною мережею продуктових магазинів АТБ  з 3 квітня 2020 року через територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради будуть забезпечені продуктовими наборами громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які перебувають на обліку та обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома терцентру. Щодня планується надавати 24 продуктових набори. Акція триватиме до 10 квітня.

Територіальний центр висловлює щиру вдячність небайдужим громадянам – приватним підприємцям міста ФОП Валігурі Борису Васильовичу, ФОП Вовку Дмитру Васильовичу, ФОП Стахорському Володимиру Васильовичу, ФОП Войтенку Василю Васильовичу, ФОП Михальнюку Миколі Васильовичу та ФОП Яремчуку Ігорю Степановичу, які в такий складний час не тільки відгукнулися на прохання про благодійну допомогу, але й проявили власну ініціативу допомогти тим, кому зараз найважче.

Особливу подяку висловлюємо директору ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» Бзнуні Наірі Буртеловичу за виділення значної суми коштів, за які закуплено близько 200 продуктових наборів для громадян, які перебувають на обліку у територіальному центрі.

Також хочемо подякувати керівництву магазину «Грош-Експрес 09» за постійну плідну співпрацю та оперативне надання необхідного обсягу товарів.

Дякуємо усім за виявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги. У період карантину особливо важливе ваше прагнення зробити непросте життя малозабезпечених громадян більш захищеним. Нехай ваші сили і енергія тільки приростають, всі ваші ідеї реалізуються та добро повертається сторицею.

У рамках акції територіальний центр продовжує збір натуральної допомоги від приватних структур міста у вигляді продуктів харчування довготривалого зберігання, засобів для особистої гігієни, дезінфікуючих засобів.

Задля отримання інформації щодо організації та надання гуманітарної допомоги просимо звертатись у телефонному режимі у територіальний центр.

Контактна особа: директор терцентру Вепрінцова Наталія Степанівна,

ел. адреса: tercenterKhm@ukr.net,  тел. (068) 15-16-177, (04338) 2-30-30.

Реквізити для надання фінансової допомоги:

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради

УПСЗН Хмільницької міської ради

м. Хмільник, вул. Пушкіна, 48

код 25983305

р/р UA588201720314221001302034655

МФО – 820172

УДКCУ у Хмільницькому районі та м. Хмільнику

ДОПОМОЖЕМО ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ РАЗОМ!

За матеріалами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *