Не чіпайте сторонні предмети і стережіться шахраїв: поліція застерігає хмільничан

Не чіпайте сторонні предмети і стережіться шахраїв: поліція застерігає хмільничан

Поліцейські Вінницької області застерегли хмільничан від чергової підлості ворогів. Зокрема, закликали усіх жителів області бути максимально обережними та пильними!

 • Шановні мешканці Вінниччини, щоб протидіяти спробам пособників ворожих диверсантів, які намагаються дестабілізувати ситуацію в регіоні, будьте максимально пильними та обережними. 
 • Повідомляйте в поліцію про залишені на вулиці різні предмети, що можуть нести небезпеку: пакунки, телефони, дитячі іграшки, сірникові коробки тощо.
  Будьте обережні! У жодному разі не піднімайте потенційно небезпечні предмети.
  Повідомте поліцію  про знахідку.
  Обмежте  до неї доступ інших людей до приїзду вибухотехнічної служби поліції.
  Бережіть себе!!! Разом протидіємо ворогу, – йдеться в повідомленні.

Крім того, хмільничан застерігають не довіряти незнайомим людям, не відкривати невідомих файлів та не завантажувати сумнівних додатків.

 • У важкий для країни час, коли всі згуртувалися навколо спільної мети протистояти ворогу, більшість людей переказують кошти на потреби Збройних сил України чи для підтримки біженців.

  У різних групах в месенджерах та у соцмережах почали збирати гроші для підтримки української армії.

  Застерігаємо: не варто перераховувати кошти на рахунки незнайомих вам людей і так само не можна довіряти неофіційним джерелам інформації. Вашими коштами можуть скористатися шахраї. Якщо у вас є бажання допомогти українській армії – користуйтесь рахунками для підтримки ЗСУ, розміщених на офіційних сайтах державних органів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *