Навіщо судді «глянець»? Дві судді Хмільницького міськрайонного суду опинились на сторінках глянцевого журналу

Навіщо судді «глянець»? Дві судді Хмільницького міськрайонного суду опинились на сторінках глянцевого журналу

Дві судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області дали розгорнуті інтерв’ю для одного українського глянцевого журналу. Про це стало відомо для NEWS Хмільника з офіційного сайту суду.

Про те, як воно – бути суддею, цікаві біографічні факти, надмірне навантаження на сучасних представників цієї професії та робочу переписку навіть з пологового (!!!) – про все це Ольга Гончарук-Аліфанова та Олена Павлюк відверто розповіли для друкованого видання.

Відповідь на запитання «для чого суддям «глянець» дуже проста: суди перестали бути закритими установами, які говорили лише мовою рішень. Прогресивні суди активно спілкуються з громадськістю та ЗМІ і не бояться спробувати нові (навіть такі незвичні для себе) канали комунікації.

  • Прес-служба Хмільницького міськрайонного суду впродовж останніх трьох років публікує просвітницькі та інформаційні статті для різноманітних видань, щотижня звучить на місцевому радіо в постійній рубриці «У діалозі з Фемідою», дає коментарі для журналістів, займається розробкою та веденням лекцій для дітей та молоді, активно веде профіль у соціальних мережах. Тому публікації в глянцевому журналі – чергова можливість розповісти про роботу суду зсередини, про професію судді, про здійснення правосуддя саме у нашій установі та донести до суспільства наші важливі повідомлення, – зауважила прес-секретар Хмільницького міськрайонного суду Наталя Міщук

Інтерв’ю-історію із суддею-спікером Хмільницького міськрайонного суду Ольгою Гончарук-Аліфановою можна почитати тут:

https://gossip.im/persona/1531-visoka-planka-olga-goncharuk-alfanova.html?fbclid=IwAR0c91iWCDM08pMTD0NP94VjnIDQWhPFyE_X_i9V_LEWXOCSAVYP3jBw6TM

На одному диханні читайте інтерв’ю із суддею Хмільницького міськрайонного суду Оленою Павлюк ось за цим посиланням:

https://gossip.im/persona/1539-dzherelo-sili-olena-pavlyuk.h

Дарина Сміла

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *