Навіки 31: світла і вічна пам’ять ветерану війни, оборонцю України Ігорю Бондарю

Навіки 31: світла і вічна пам’ять ветерану війни, оборонцю України Ігорю Бондарю

Тепер офіційно…  Хмільницька міська рада отримала сповіщення про те що, 10 серпня 2022 року загинув смертю хоробрих за волю і незалежність України в населеному пункті Піски Донецької області військовослужбовець військової частини 2193 Державної прикордонної служби України Ігор Леонідович БОНДАР. 

26 травня 2023 року капітану Ігорю Леонідовичу Бондарю 24 прикордонного загону присвоєно військове звання – майор (посмертно).

Ігор Бондар  народився 21 березня 1991 року в місті Хмільнику Вінницької області.

Після закінчення Хмільницької середньої загальноосвітньої школи №3 здобув освіту  у професійно-технічному училищі №40 м.Хмільника за спеціальністю «Будівельник».

Після проходження у 2009 році строкової військової служби, здобув освіту в навчальному центрі Державної прикордонної служби України за спеціальністю «Молодший інспектор прикордонної служби».

У 2016 році закінчив вищий військовий навчальний заклад – Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького (м.Хмельницький) та здобув ступінь вищої освіти бакалавра охорони та захисту державного кордону.

В 2017 році підвищив кваліфікацію в Національній академії внутрішніх справ за програмою оперативних підрозділів.

Гідний син України брав участь у бойових діях в зоні АТО, ветеран війни.

Ігор Бондар отримував нагороди:

  •  відзнаку Президента України «За участь в Антитерористичній операції» Указом Президента України від 17 лютого 2016 року №53/2016;
  • ювілейну відзнаку «20 років національній академії державної прикордонної служби України»;
  •  нагрудний знак «Відмінний прикордонник» Державної прикордонної служби України від 20.08.2014 №697-ос;
  • нагрудний знак  «Учасник військового параду» голови Державної прикордонної служби України від 20 серпня 2015 року;
  • медаль «10 років сумлінної  служби» Державної прикордонної служби України від 5 жовтня 2020 року№953-ос;
  • медаль  «20 років Державній прикордонній службі» Державної прикордонної служби України від 23.05.2011 №342;
  • грамоту Державної прикордонної служби України Південного регіонального управління 24 прикордонного загону ім. Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова;
  • подяку Державної прикордонної служби України за наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 19 серпня 2015 року №775-ос за бездоганне виконання конституційного обов’язку, зразкову військову дисципліну та участь у проведенні військового параду з нагоди 24-ї річниці незалежності України;
  • подяки Міністра оборони України за активну участь  в підготовці та проведенні Маршу незалежності з нагоди 23 і 24-ї річниці незалежності України від 24 серпня 2015 року.

Працював Ігор Леонідович начальником другої прикордонної застави першого відділу прикордонної служби прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини 2193.

Ігор Бондар з перших днів війни став на захист держави й віддав найдорожче – своє життя. За кожного з нас, за нашу свободу і незалежність.

У нього залишилися дружина Альона Сергіївна, син Тимур та мати Любов Леонідівна.

Працівники редакції NEWS Хмільника висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. 

Світла і вічна пам’ять мужньому захиснику України! 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *