Проєкти для покращення пасажирських перевезень презентували у Хмільнику

Проєкти для покращення пасажирських перевезень презентували у Хмільнику

У Хмільнику презентували проєкти для покращення пасажирських перевезень. Міський голова Сергій Редчик провів засідання робочої групи з питань організації дослідження та розробки мережі автобусних маршрутів загального користування.

Робоча група ознайомилася із проєктами-пропозиціями   ТОВ «Інтеллі» та Вінницького національного технічного університету. Зокрема, керівник ТОВ «Інтеллі» Дмитро Зеленський розповів про впровадження електронного квитка, картки містянина, контролю графіку руху міського транспорту.

Науковий керівник кафедри «Автомобілі та транспортний менеджмент», професор ВНТУ Віктор Біліченко та кандидат технічних наук, доцент Юрій Кукурудзяк поінформували про вдосконалення системи міських пасажирських перевезень на прикладі міста Вінниця. Учасники робочої групи висловили зацікавленість пропозиціями  та скористалися нагодою, щоб поставити актуальні  запитання промовцям.

Важливо, що і для підприємців-перевізників, і для громадськості та представників влади питання якості міських та приміських перевезень громади  перебувають у площині актуальності.

У місті Хмільнику налічується 6 міських автобусних маршрутів загального користування, один з яких працює у звичайному режимі руху (з дотриманням усіх зупинок, передбачених розкладом  руху), п’ять маршрутів – у режимі маршрутного таксі (прямують за розкладом руху, в якому визначається час відправлення автобусів з початкового та кінцевого пунктів маршруту з висадкою і посадкою пасажирів чи громадян на їхню вимогу на шляху прямування автобуса в місцях, де це не заборонено правилами дорожнього руху).

Цьогоріч, як відомо, спливає термін дії договорів, укладених між перевізниками та виконавчим комітетом міської ради, і в намірах міської влади є проведення дослідження наявної мережі таких маршрутів із врахуванням пропозицій громади.

Отже, робоча група вивчає пропозиції профільних організацій, що спроможні публічно, фахово та на сучасному рівні оптимізувати мережу маршрутів.

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *