Наталія Заблоцька з Голодьок створює теплі іграшки

Наталія Заблоцька з Голодьок створює теплі іграшки

Теплі не лише через те, що в’яжуться з теплих і неколючих ниток. Вони створені з любов’ю, а ще коли дивишся на них, – стає по-домашньому затишно, наче повертаєшся в дитинство.

Наталія Заблоцька живе в селі Голодьки, працює перукарем. Однак завжди знаходить час для свого хобі.  З самісінького дитинства будь-яка творчість для неї – це улюблена справа. Малювання, вишивання, в’язання завжди були її натхненням.

Захоплення Наталії для неї порівняно нове, адже розпочала займатися в’язанням іграшок з початком повномасштабного вторгнення. Це було чи не найбільше заспокоєння у той важкий для всіх українців час.

  • Як зараз пам’ятаю ці безсонні ночі з настільною лампою і гачком в руках. Коли я зв’язала першу свою іграшку, то була задоволена нею, вийшло досить непогано, – розповіла Наталія. 

Спочатку вона вчилася азам в’язання з You-Tube каналів, а тепер може з легкістю втілити ідеї в реальність по самому лише фото. Свою першу іграшку дівчина навіть не встигла сфотографувати, адже подарувала її.

  • Під час в’язання перших іграшок я дуже хвилювалась і було спершу важко, але зараз я отримую від них, від процесу задоволення. Вкладаю у кожну іграшку свою душу і любов, це моє заспокійливе на даний час, – поділилася дівчина.

За словами Наталії, її надихають і відтінки кольорів, і різноманітні прикраси, які хочеться використовувати, і навіть сам процес підбору всіх матеріалів для іграшки, адже обирати вона прагне завжди все найкраще.

Наталія в’яже іграшки зі 100-відсоткового мікрополіестеру велюру, наповнює синтепоном. За весь період вона зв’язала більше 40 різноманітних по величині та кольоровій гамі іграшок. Найважче їй далася найбільша іграшка – це 60-сантиметровий зайчик у весь ріст, на що витратила аж 4 дні. Зазвичай на кожну іграшку в дівчини йде від 2 до 3 днів.

Найбільше Наталя любить в’язати персонажів з мультфільмів, адже дуже цікаво бачити, як діти бавляться з улюбленими мультяшними героями.

  • Я себе знайшла в улюбленій справі, тому планую розвивати своє хобі, – поділилася планами Наталія Заблоцька.

Алла Корнієнко.

Фото надані Наталією Заблоцькою.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *