Наші машинобудівники беруть участь у міжнародній виставці “Агро-2020”

Наші машинобудівники беруть участь у міжнародній виставці “Агро-2020”

Сьогодні, 11 серпня, на головній державній виставковій арені НК «Експоцентр України» (ВДНГ) розпочала роботу 32 Міжнародна агропромислова виставка „Агро-2020”. Виставка триватиме до 14 серпня.

Участь в ній бере ціла низка машинобудівних підприємств Вінницької області, зокрема: ТОВ Краснянське СП «АГРОМАШ», Хмільницький машинобудівний завод, ТзДВ «БРАЦЛАВ», ТОВ “АГРОМАШ – КАЛИНА”, ТОВ «ВІНМАШПОСТАЧ», підприємство «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД», та інші.

Більшість із названих підприємств випускають експортно орієнтовану продукцію, що сприяє розвитку як бізнесу, так і регіону в цілому.

Цьогоріч Вінницькі агропідприємства презентують розпушувачі та культиватори, машини для внесення мінеральних і хімічних добрив, зразки грунтообробної техніки, механізми для тваринництва тощо.

«АГРО» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, проводиться щорічно за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України.

Це – діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору, унікальна нагода для налагодження діалогу між приватним бізнесом, державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА з посиланням на сайт Вінницької облдержадміністрації

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *