Наш земляк Олександр Крученюк вже не заступник губернатора Вінниччини. Вже – офіційно.

Наш земляк Олександр Крученюк вже не заступник губернатора Вінниччини. Вже – офіційно.

Наш земляк Олександр Крученюк вже не заступник губернатора Вінниччини. Вже – офіційно. Нагадуємо, що раніше ми вже детально повідомляли про цю ситуацію у наступній статті: https://xmilnuk.vn.ua/nash-zemlyak-oleksandr-kruchenyuk-vzhe-ne-zastupnyk-gubernatora-vinnychchyny/

– Сьогодні, 17 грудня, голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час засідання чергової 41 сесії обласної Ради представив двох новопризначених заступників голови ОДА – Заболотну Наталю Михайлівну та Піщика Олександра Володимировича. Відповідні розпорядження № 97-рк та № 99-рк голова облдержадміністрації підписав 16 грудня.

Варто зазначити, що Наталя Заболотна до сьогодні обіймала посаду директорки департаменту соціальної та молодіжної  політики Вінницької облдержадміністрації, а попереднім місцем роботи Олександра Піщика було ТОВ  «Вінницябуд», – інформує пресслужба Вінницької ОДА.

Цього ж дня на офіційному сайті ОДА вже з’явились біографії та фото нових заступників. А от інформація про звільнених відсьогодні “замів” – Олександра Крученюка та Василя Броварника та їхні фото очікувано зникла.

Втім, ще вчора Олександр Крученюк на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомляв про участь у відкритті нового спортивного майданчика у Жмеринці. Стосовно ж сьогоднішнього звільнення – поки що жодних постів та коментарів. Тож готові вислухати і його точку зору.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *