Наш спокій – допомога Армії: міський голова Хмільника Микола Юрчишин та очільник області Сергій Борзов просять громадян зберігати спокій

Наш спокій – допомога Армії: міський голова Хмільника Микола Юрчишин та очільник області Сергій Борзов просять громадян зберігати спокій

Напружена ситуація по всій країні породила нові панічні страхи жителів. До громадян Хмільницької міської громади звернувся міський голова Микола Юрчишин.

 • Громадо!

  Ворог почав інтенсивні обстріли наших підрозділів на Сході, а також центрів військового управління і аеродромів в інших регіонах.

  Українська армія тримає відсіч та оборону.

  Зберігаймо спокій! За можливості залишаймося вдома. Ситуація контрольована.

  Наш спокій і впевненість у Збройних силах України зараз – найкраща допомога!

  Ми оперативно інформуватимемо про ситуацію. Слава Україні!

Закликав  населення Вінницької області не піддаватись паніці, не вірити усім повідомленням, що нині активно розповсюджуються багатьма «телеграм-каналами», бути спокійними та не піддаватись паніці також і голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

 • Найперше – БЕЗ ПАНІКИ! В області на сьогодні злагоджено працюють усі служби та відомства, що відповідають за життєдіяльність усіх сфер міста й області. Усюди на державних об’єктах критичної інфраструктури, на спецоб’єктах та в органах влади посилено спецохорону. Транспорт, водозабезпечення, електроживлення працюють безперебійно. Так, можуть ставатися штатні локальні ситуації – але причиною тому є перевантаження транспортом вулиць. Ми стежимо за розвитком ситуації і вживаємо усіх заходів, аби упередити можливі атаки з боку ворога, – сказав Сергій Борзов сьогодні під час експрес-брифінгу.

За інформацією Хмільницької міської ради і Вінницької облдержадміністрації.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *