Народжені 9 січня – ідеалісти, які мріють зробити життя людства кращим

Народжені 9 січня – ідеалісти, які мріють зробити життя людства кращим

Є версія, що дата народження може вплинути на характер і долю людини. Хтось вірить у це твердження, хтось ні. Однак це вибір кожного. Тож, якими можуть бути або є ті, хто народився сьогодні – 9 січня?

У народжених 9 січня знак зодіаку Козеріг. Це амбітні люди, які люблять працювати і мріють зробити кар’єру, досягти справжньої влади і багатства. Тільки рухають ними милосердя і бажання зробити це життя кращим, допомогти людству, втілити якісь свої реформаторські ідеї в життя.

Це дуже добрі за вдачею люди, але вони не такі м’якодухі, як це може здатися на перший погляд.  У них є твердий стрижень, який змушує роками рватися вгору, постійно працювати в одному напрямку, поки вони не досягнуть бажаного. Вони постійно самовдосконалюються, працюють над собою, щоб їх зростання і розвиток не зупинялися, і також весь час підштовхують до цього своїх друзів і близьких.

Народжені 9 січня – це відповідальні люди, для яких обов’язок – не порожнє слово. Вони талановиті і найкраще можуть проявити себе як політики і адміністратори, у них відмінні організаторські здібності і прагнення змінювати життя оточуючих на краще. Якщо влада не зіпсує цих людей, вони дуже багато хорошого можуть зробити для соціуму.

Невміння розслаблятися і давати собі відпочинок можуть викликати головний біль, тривожність, зниження імунітету і, як наслідок, часті застуди. Низька стійкість до стресів відкриває ворота інфекцій.

Тільки регулярний відпочинок і розслаблення можуть врятувати ситуацію. Не відмовляйтеся від зустрічей з друзями, від веселощів у вихідні дні, від допомоги друзів і близьких, якщо ви відчуваєте, що не можете самостійно впоратися зі стресом. Обов’язково використовуйте відпустку, навіть від улюбленої роботи вам потрібен відпочинок, і знайдіть собі хобі, яке теж би приносило вам задоволення.

Урізноманітніть, як можете, своє харчування. Не перевантажуйте себе фізичними навантаженнями, але і не позбавляйте себе їх зовсім – просто чергуйте з відпочинком.

Слідкуйте за тим, щоб ваш організм отримував достатню кількість кальцію з їжі, оскільки ваші кістки особливо уразливі. Регулярно відвідуйте дантиста. Навесні пийте вітаміни.

Робота і кар’єра тих, хто народився 9 січня
Ті, хто народилися 9 січня, мають розвинений дар навіювання і сили волі. Як правило, оточуючі слухаються їх.  Свій творчий хист ця людина використовує для кар’єри і втілення своїх амбіційних планів в життя. Ці люди прагматичні, вони по-своєму хитрі і ніколи не упустять можливості хоч на міліметр наблизитися до своєї мети.

Народжені 9 січня – яскраво виражені індивідуалісти і одинаки. Вони вважають за краще працювати поодинці, ніж в колективі. Помилка, яка може їх підстерігати на цьому шляху: вони недооцінюють тих, хто вважає за краще командну роботу, а даремно. Також велика ймовірність ставитися до оточуючих лише як до інструментів для досягнення мети. Варто навчитися бачити в людях в першу чергу людей, а не тільки можливості і шанси.

Соціальні потреби та креативність у народжених 9 січня можуть привести їх у такі галузі, як викладання, бізнес, маркетинг чи просування по службі. Так само їх рішучість добре підходять для світу фінансів чи науки. Якщо вони схильні до музики, то можуть знайти себе співаком або автором текстів, як у випадку з Дейвом Метьюзом, який також народився 9 січня. Яку б кар’єру вони не обрали, їм треба зберігати теплоту, щедрість і співчуття

Народженим 9 січня дуже потрібен близький друг або дружина / чоловік поруч, який допоможе їм розслабитися, зняти стрес увечері буднього дня. Самостійно розслабитися ці одержимі роботою трудоголіки здатні далеко не завжди, що може викликати проблеми зі здоров’ям і психікою. На пенсію ці люди виходять добровільно дуже рідко. Вони невгамовні і нездатні насолоджуватися тим, чого досягли, постійно вони рвуться вгору.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *