Народжені 10 січня – відмінні новатори

Народжені 10 січня – відмінні новатори

Є версія, що дата народження може вплинути на характер і долю людини. Хтось вірить у це твердження, хтось ні. Однак це вибір кожного. Тож, якими можуть бути або є ті, хто народився сьогодні – 10 січня.

Ці люди – відмінні новатори.  Вони спокійно залишаться на самоті, але зі своїми переконаннями, ніж візьмуть на віру перевірені минулим переконання людей. Також їм характерна колосальна працездатність і шанси на успіх в будь-якій сфері. Народжені 10 січня багато часу приділяють роботі, тому що їм це подобається.

Вони вперті, реалісти, твердо стоять на ногах, практичні. Але ці риси характеру можуть створити проблеми зі здоров’ям для народжених 10 січня. Твердість і впертість можуть привести до різноманітних невралгії, артритів, ревматизму. Знайдіть собі заняття, які будуть приносити вам світлі радісні емоції, і обов’язково приділяйте їм час. Одночасно ваш будинок по атмосфері повинен відрізнятися від робочого місця.

Ці люди зазвичай тверезо оцінюють свої можливості. Вони не схильні переоцінювати або недооцінювати себе, не схильні витати в хмарах і вірити у власні ілюзії, вони вважають за краще працювати з голими фактами при мінімумі фантазії і польоту уяви.

Народжені 10 січня дуже прямолінійні, завжди говорять те, що думають, в тому числі і про інших людей. Часто це межує з безтактністю, але таку відвертість не можна не цінувати. Якщо ваш друг народився 10 січня, ви можете сміливо йому вірити – він завжди скаже правду, навіть якщо вона гірка. Жодних ніжностей і прикрашання, пом’якшення правди ви не побачите. Багатьох людей це може образити і відштовхнути. Дипломата з народженого 10 січня точно не вийде. Зате ці люди не люблять обману і брехні і є надійними діловими партнерами.

Народжені 10 січня дуже вимогливі до себе та інших. Вони не люблять слабкості. Їх життя не назвеш легким: робота-робота-робота і ще раз робота, напруга, прямота, образи навколишніх. Зате немає жодних подвійних стандартів і неприємних сюрпризів. Якщо треба, вони абсолютно спокійно підуть на епатажний вчинок, їх не бентежить говорити щось, що не прийнято або вважається непристойним. Судження і висловлювання їх завжди вагомі і серйозні, вони навіть мовчать якось значно.

Народжені 10 січня прагнуть більше не до відкритого лідерства, а до позиції сірого кардинала. Вони не борці, і відкритий бій хоч і не лякає їх, все-таки це не їхня рідна стихія. Образу і переживання оточуючим вони не показують, іноді навіть занадто глибоко ховають її всередині себе, що з роками може викликати проблеми зі здоров’ям. Ці люди, здається, готові до будь-якого неприємного повороту подій.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *