«Нарешті нормальне привітання здорової людини…»: теми, що вразили тисячі хмільничан. Історія четверта

«Нарешті нормальне привітання здорової людини…»: теми, що вразили тисячі хмільничан. Історія четверта

Це один з найвлучніших коментарів, після перегляду відео, яке ми Вам запропонуємо сьогодні. Заінтригували? Читайте!

Сьогодні – 8 березня. Кожен вкладає у цю дату своє поняття, дивлячись крізь призму свого світогляду. Що звикли ми у своїй переважній більшості? На чому нас виховували ще з дитячих садочків та шкіл? «Мамине свято», «котячий день», «день ніжності, краси, любові»?

Саме так нам нав’язували це десятки років. А того, хто тихенько спробував заперечити, обов’язково з легким відтінком іронії називали феміністкою і казали, що це «до першого нормального чоловіка».

Помітили, що у вітаннях до 8 березня чоловіки бажають кохання, надійного плеча, краси – всього чого хочеш, але не професійного зростання, успішної реалізації свого таланту, активного соціального життя… Чому? У нашій сьогоднішній статті стільки знаків питань, як жодного разу ще не було. Бо питань до ролі сучасної жінки в суспільстві, ой, як багато! Вдвічі тяжче даються жінкам справи поза домом і кар’єра, бо їм доводиться суміщати численні хатні обов’язки, догляд за дітьми , а подекуди і чоловіком, навчання, роботу і.т.д.

До свята працівниці Хмільницького міськрайонного суду підготували дещо особливе – месседжі, які вони прагнуть донести до якомога більшої кількості людей. Цей ролик  дехто називає альтернативою до традиційних вітань, ми ж хочемо, аби усі ми не забували про гендерну рівність і поважали жінок не лише один раз на рік.

Відео можна переглянути тут:

https://www.facebook.com/adminhmvncourt/videos/2417321505225821/

 

Бажаємо відсвяткувати цей день так, як хочете того саме Ви! Щирі вітання від редакції NEWS Хмільника!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *