Напиши проект – зроби життя своєї громади кращим!

Напиши проект – зроби життя своєї громади кращим!

З 1 червня  Хмільницька міська рада розпочала прийом заявок на Бюджет участі. Проекти потрібно надіслати до 30 червня включно.

Бюджет участі – це можливість для жителів Хмільницької територіальної громади запропонувати свій проект та отримати в результаті перемоги кошти на його реалізацію з міського  бюджету. Для впровадження громадських ініціатив із міського бюджету виділено 2 мільйони гривень для проектів жителів нашої громади (1 млн. – для міста та  1 млн. – для жителів населених пунктів громади (сіл).

Подати свої пропозиції можна:

·        Онлайн – через офіційний веб-сайт Хмільницької міської ради https://rada.ekhmilnyk.gov.ua

Необхідно знайти Розділ «Електронні послуги». Там міститься опція «Бюджет участі 2019-2022» з переходом на веб-платформу «Соціальний інспектор – Бюджет участі» https://hmilnitska-otg.ci.org.ua/

або  через пункти супроводу за такими адресами:

–      місто Хмільник вул. Столярчука, 10 (Центр надання адміністративних послуг);

–      село Соколова вул. Грушевського, 42;

–      село Кожухів вул. Шляхова, 22;

–      село Широка Гребля вул. Шевченка, 50;

–      село Лозова вул. Молодіжна, 15а;

–      село Великий Митник вул. Центральна, 80;

–      село Порик вул. Свободи 1а;

–      село Кривошиї вул. Чапаєва, 23.

Проекти повинні бути таких типів: безпека та громадський порядок, велоінфраструктура, дорожнє господарство, засоби масової інформації, комунальне господарство, культура та туризм, навколишнє середовище, освіта, соціальний захист, спорт, телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології, транспорт.

Додаткову інформацію щодо подачі проектів хмільничани можуть отримати, звернувшись до відділу прогнозування, залучення інвестицій та розвитку курортної галузі Хмільницької міської ради за тел. 2 25 14 (каб. 308).

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *