Найкращий студент світу – українець Ігор Клименко

Найкращий студент світу – українець Ігор Клименко

Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу завдяки своєму проекту Quadcopter Mines Detector, який допоможе зберігати життя мирних людей та військових. Про його перемогу озвучили сьогодні у Нью-Йорку, – повідомляє NEWS Хмільника.

Про це поінформували на сайті премії Global Teacher Prize.

Випускник відділення технічних наук Київської МАН, студент НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Ігор Клименко став фіналістом Всесвітньої студентської премії Global Student Prize та спочатку увійшов до Топ-10 студентів світу, що претендують на приз у 100 000 доларів. Але сьогодні його назвали переможцем.

Коли 2014 року Росія напала на Україну, Ігор був у 5 класі. Але вже тоді він зрозумів, що хоче допомогти своїй країні.

Ігор завжди цікавився наукою, тому вирішив застосувати свої знання для розробки роботів для розмінування, які зараз дуже потрібні, чим і займається останні два роки.

Юний науковець має вже два готові прототипи свого робота-розміновувача й планує почати масове виробництво. В Україні вже отримав два офіційні патенти на свій пристрій.

Квадрокоптер Ігоря – це запрограмований пристрій, який за допомогою спеціальних датчиків може знаходити вибухонебезпечні об’єкти як на поверхні землі, так і під нею. Така інженерна розробка дозволяє мінімізувати участь людини у пошуках мін.

Нагадаємо, що Global Teacher Prize – це щорічна премія, на якій обирають найкращого студента. Її заснували компанія Chegg.org у партнерстві з організацією Varkey Foundation, щоб висвітлювати діяльність талановитих студентів, які змінюють наш світ на краще.

Як переможець премії, Ігор отримав 100 тисяч доларів. Цю суму він  хоче вкласти для залучення інвесторів, щоб отримати готовий продукт якомога швидше та допомогти рідній країні на шляху до перемоги й у подальшому відновленні.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *