Нагородять 55 найкращих хмільницьких спортсменів

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому ухвалено рішення про нагородження кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, фахівців галузі з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Виконком врахував високі досягнення 55 хмільничан у спорті, їхню участь у чемпіонатах Європи та Світу, а також в обласних та Всеукраїнських спортивних змаганнях і вирішив відзначити грамотами і грошовими винагородами кращих спортсменів, тренерів, вчителів фізичного виховання, ветеранів спорту, фахівців спортивної галузі за результативність у навчально-виховному процесі за підсумками 2018-2019 навчального року та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Також виконком вирішив преміювати в сумі 10.тис. грн. двох спортсменів за участь у чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей від 12 до 18 років, які здобули для збірної команди України срібні нагороди у Римі (Італія).

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій  із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний сайт міськради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *