Нагорода знайшла свого Героя: Казимира Любецького із Жданівської ОТГ нагородили з нагоди Дня українського добровольця

Нагорода знайшла свого Героя: Казимира Любецького із Жданівської ОТГ нагородили з нагоди Дня українського добровольця

Щирий, мужній з добрим, проте трохи сумним поглядом – таким знають усі Казимира Любецького.

Днями голова Хмільницької РДА Максим Мазурик вручив нашому земляку Почесну грамоту обласної державної адміністрації та грошову відзнаку з нагоди Дня українського добровольця. Про це повідомили на офіційному сайті Хмільницької РДА.

Казимир Францович є ветераном війни в Афганістані, а коли Хмільницьким об’єднаним військовим комісаріатом у ході третьої черги часткової мобілізації колишнього вояку призвали – чоловік мужньо пішов боронити рідну землю.

Казимир Любецький приймав безпосередню участь у боях на сході України з 10 жовтня 2014 року по 25 грудня 2014 року. Був звільнений після служби 8 вересня 2015 року. Має нагрудний знак «Учасник АТО».

Зараз наш хоробрий, проте надзвичайно скромний земляк зараз займається не менш важливою місією – працює рятувальником у Жданівській ОТГ.

Вітаємо, Казимире Францовичу! Пишаємося Вами і Вашими вчинками – без жодного перебільшення!

Для довідки: День українського добровольця відзначається щороку 14 березня відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню громадської уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *