На виборах голови Уланівської територіальної громади перемагає Олександр Гоцуляк

На виборах голови Уланівської територіальної громади перемагає Олександр Гоцуляк

Вчора, 31 жовтня, жителі Уланівської територіальної громади обирали голову громади. Як ми уже повідомляли раніше, спочатку на вибори зареєструвалися 5 кандидатів, однак один із них передумав йти на вибори. Тож на посаду голови претендували четверо осіб.

Вчора близько 22-ї години стали відомі результати паралельного підрахунку голосів. Із 11593 жителів громади у голосуванні взяли участь 6220 виборців. Найбільшу кількість голосів уланівчани віддали за Олександра Гоцуляка – 4230 мешканців Уланівської громади. У процентному відношенні це 68,01%. У кандидата, який посів другу позицію – 1817 голосів (29,21%).

Увечері в соціальній мережі Олександр Гоцуляк звернувся до виборців у відеозверненні. Він повідомив про результати та подякував тим, хто повірив у нього та віддав свої голоси за його кандидатуру. Олександр Васильович зазначив, що у нього з’явилася можливість “довести, що в дійсності якщо захотіти змінити громаду, – разом її можна змінити”. І наголосив, що все те, що говорив раніше – то були не просто слова, а в його пріоритеті – це розвиток Уланівської громади.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *