На вулиці Білокур Катерини два дні не буде газу

На вулиці Білокур Катерини два дні не буде газу

7 серпня (понеділок)  Хмільницьке  відділення АТ «Вінницягаз» розпочне планові ремонтні роботи на газорозподільних мережах у місті Хмільник.

Через ремонтні роботи буде тимчасово зупинено подачу газу споживачам за такими адресами:

  • 07.08.2023р. споживачам будинку №13 по вул. Білокур Катерини (з 8-00);
  • 08.08.2023р. споживачам будинку  №15 по вул. Білокур Катерини (з 8-00).

В компанії зазначають, що роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу споживачам. І наголошують, що газопостачання буде відновлене по мірі виконання усіх аварійно-відновлювальних робіт.

Газовики звернулися  до мешканців будинків та квартир з проханням перекрити крани на вводах та перед газовими приладами. Необхідно забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

Відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах.

В Хмільницькому відділенні АТ “Вінницягаз” нагадали, що, згідно Правил безпеки систем газопостачання, кожен споживач має забезпечити щорічно технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, а також димових і вентиляційних каналів. Відсутність технічного обслуговування може бути підставою припинення розподілу газу на об’єкт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *