“На власні очі побачив, що лишили по собі рашисти на Київщині”: газовик з Хмільника про своє відрядження

“На власні очі побачив, що лишили по собі рашисти на Київщині”: газовик з Хмільника про своє відрядження

Головний інженер Хмільницького відділення АТ «Вінницягаз» Віталій Січкарук у квітні цього року очолив 10 бригад компанії “Вінницягаз”, і впродовж 2-х тижнів разом з колегами допомагав газовикам з Київоблгазу відновлювати газопостачання в Гостомелі та Горенці, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Ніколи не забуду те, що ми там побачили і почули. Картинка по телевізору – це одне, але побачити усе наживо – набагато страшніше. Таке враження, що ті території хотіли стерти з лиця землі. Ми приїхали і одразу приступили до роботи, – розповів Віталій Січкарук.

Про побачене Віталій згадує з жахом.

  • Війна – це велике зло, яке ми обов’язково переможемо. Іншого вибору в нас немає. Я в цьому переконався, коли на власні очі побачив, що лишили по собі рашисти на Київщині. В них немає нічого людяного, нічого святого, – поділився враженнями газовик.

По карті газопроводів орієнтувалися та працювали. В тих будинках, що вціліли,  обстежували мережі, ремонтували й пускали газ. А в зруйнованих будинках мережі перекривали.

  • Працювали зранку до смеркання, аби швидше відновити людям газопостачання. Ми бачили їхнє горе, розмовляли з ними. Особливо щемливо було, коли зустрічали земляків, які переїхали жити на Київщину, де їх і застала війна. Вони були дуже раді нас бачити, дякували нам.

Про роботу каже, що ще не бачив таких руйнувань газопроводів. В деяких місцях вони були схожі на решето від обстрілів, а подекуди від них нічого не залишилося.  Але газовики не припиняли своєї роботи. Всією командою професіоналів знаходили спільні рішення та працювали заради Перемоги.

Віталій Січкарук з династії газовиків, і працює в цій сфері уже 14 років. Починав контролером, потім був слюсарем служби експлуатації мереж, далі майстром, а з 2016 року – головний інженер Хмільницького відділення.

  • Коли ми приїхали, вулиці були порожніми, на тих згарищах ледь пульсувало життя. Після того, як ми відновили газопостачання в оселях, повернули одне із благ цивілізації, життя потихеньку почало відроджуватись. Люди стали повертатись, наводили лад. Думаю, що й ми внесли свій вклад, – підсумував Віталій Січкарук.

Фото – АТ “Вінницягаз”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *