На Вінниччині змінили тривалість комендантської години: в яких ще регіонах відбулися зміни

На Вінниччині змінили тривалість комендантської години: в яких ще регіонах відбулися зміни

Відзавтра, з 23 квітня, на Вінниччині запроваджено новий час комендантської години. Про зміни повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов. 

  • Відзавтра, 23 квітня, запроваджено новий час комендантської години –
    з 23.00 до 5.00.
  • Прошу вірян відповідально поставитися до вимог воєнного стану під час відзначення Великодня у неділю, 24 квітня. І не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Наша безпека – найголовніше!, – наголосив Сергій Борзов.

Адже пропаганда рф поширила вже не одну заяву про можливі насильницькі дії щодо вірян у період великодніх свят. Таким чином російські ЗМІ готують підґрунтя для провокацій з боку армії рф, – про це українців попередила Служба Безпеки України.

Правоохоронці рекомендують вірянам утриматися від масових скупчень людей, а главам церков – мінімізувати кількість присутніх на богослужіннях.

В Одесі та Одеській області з 22 години 23 квітня до 5 години ранку 24 квітня
скасовується комендантська година. В обласній військовій адміністрації повідомили,
що у цей час буде посилено патрулювання вулиць правоохоронцями та силами
Національної гвардії.
На Львівщині не буде комендантської години з 23:00 23 квітня до 6:00 24 квітня. У
самому Львові комендантська година залишиться чинною – нічних богослужінь у
храмах не буде.

У Хмельницькій області також скасували комендантську годину великодньої ночі. Крім того, місцева влада з 23 квітня скасовує заборону на продаж алкоголю. У торговельних мережах алкоголь можна буде купити з 10:00 до 17:00, у закладах ресторанного господарства – з 10:00 до 21:00.

Великодня ніч на Черкащині також буде вільною від комендантської години. Глава обладміністрації попередив, що патрулювання вулиць буде посилено, а у разі повітряної тривоги слід пройти в укриття.

У Дніпропетровській області та Дніпрі в ніч з 23 на 24 квітня комендантську годину скасовано. Вільний Великдень буде і від алкоголю – його категорично заборонено вживати у громадських місцях. При цьому жителів області попередили про можливі провокації і порадили залишатися вдома з сім’єю.

В Івано-Франківській області та самому облцентрі комендантську годину не скасовували, але скоротили на великодні вихідні. У ніч з 22 на 23 квітня комендантська година триватиме з 23:00 до 6:00, а в ніч з 23 на 24 квітня – з 23:00 до 5:00.

У Запорізькій області комендантську годину 22, 23 та 24 квітня, навпаки, збільшили – з 19:00 до 5 ранку. Роботу громадського транспорту також буде скорочено до 17:00.

Не збираються скасовувати комендантську годину великодньої ночі у Волинській, Чернівецькій, Тернопільській, Житомирській, Сумській, Кіровоградській, Чернівецькій, Вінницькій та Полтавській областях.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *