На Вінниччині затримали росіянина, який хотів вивезти понад 800 тисяч доларів та старовинну ікону

На Вінниччині затримали росіянина, який хотів вивезти понад 800 тисяч доларів та старовинну ікону

Кожного дня працівниками ДБР вилучаються товари, які належать компаніям з РФ та передаються на потреби армії, – зазначають на офіційному сайті Державного бюро розслідувань, передає NEWS Хмільника.

Так, працівники ДБР спільно з працівниками Вінницької митниці вилучили у громадянина РФ понад 800 тисяч доларів США та старовину ікону, які він намагався приховано вивезти з території України.

  • Під час огляду машини росіянина у пункті пропуску «Могилів-Подільський-Отач» були виявлені кошти, які він намагався не задекларували та провезти з приховуванням від митного контролю. Крім того, у ході проведення поглибленого огляду авто, виявлено ікону, культурну цінність якої буде визначати експертиза, – йдеться в повідомленні.

Крім того, працівники ДБР у Львові спільно з представниками Держприкордонслужби на митному пості «Солотвино» припинили спробу незаконного вивезення громадянином РФ через майже 140 тисяч євро, без належного митного декларування.

Росіянин спільно з двома громадянами України під час спроби перетину кордону задекларували по 10 000 євро на кожного.

У ході огляду транспортного засобу та особистих речей правоохоронці виявили незадекларовані належним чином гроші в іноземній валюті у розмірі 100 тисяч євро та 40 тисяч доларів США.

Вже складено протокол про порушення митних правил, незадекларовані валютні цінності вилучені.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *