На Вінниччині засудили молодшого лейтенанта запасу, який відмовився йти на службу

На Вінниччині засудили молодшого лейтенанта запасу, який відмовився йти на службу

За відмову прибути на службу за мобілізацією чоловікові присудили три роки в’язниці, однак його звільнили від відбування покарання. Це перший вирок на Вінниччині, і його постановив Вінницький апеляційний суд.

Вирок за ухилення від призову постановили двадцятишестирічному військовозобов’язаному вінничанину. Він відкрито відмовився отримувати повістку про прибуття для отримання мобілізаційного розпорядження та вибуття у військову частину. У вказаний час до місця призову за мобілізацією не прибув. Послався на небажання проходити військову службу.

Апеляційну скаргу на вирок Ямпільського районного суду Вінницької області подав прокурор. Вказав, що там чоловіку призначили покарання менш суворе, ніж погоджене сторонами угоди.

Заслухавши учасників процесу, колегія суддів ухвалила новий вирок – три з половиною роки позбавлення волі.

  • Врешті вирок Ямпільського районного суду Вінницької області, яким затверджено угоду від 01.09.2022 між прокурором та обвинуваченим про визнання винуватості та яким останнього визнано винним і засуджено за статтею 336 Кримінального кодексу України із застосуванням статей 75 та 76 Кримінального кодексу України, залишити без змін, – йдеться в вироку суду.

Тож правопорушника звільнено від відбування покарання з випробуванням: йому встановлено річний іспитовий строк.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *