На Вінниччині вводиться “масковий” режим

На Вінниччині вводиться “масковий” режим

У Вінницькій області вводять “масковий” режим. Це пов’язано зі зростанням коронавірусного захворювання, – повідомляє NEWS Хмільника.

Носити захисні маски рекомендується в лікарнях, аптеках, амбулаторіях. Це стосується закладів усіх форм власності.

Відповідний Наказ підписали у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

  • Кількість хворих на COVID-19 щодня зростає, тому персонал медичних закладів зобов’язаний дотримуватися “маскового” режиму, аби запобігти розповсюдженню цієї хвороби в медичних закладах, – зазначають у профільному департаменті.

Також керівники закладів охорони здоров’я мають забезпечити незнижувальний запас засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів та виробів медичного призначення.

В департаменті також порекомендували всім жителям області дотримуватися протиепідемічного та санітарно-гігієнічного режиму.

За інформацією Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 296 зразків на COVID–19.  Зареєстровано 269 лабораторно підтверджених випадків.

Також за останню добу зареєстровано 47 випадків захворювання у дітей і 3 випадки захворювання серед медичних працівників. На даний час хворіє 1 770 осіб (в т.ч. 271 дитина, медики – 45).

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *