На Вінниччині впроваджують каністерапію для реабілітації військових

На Вінниччині впроваджують каністерапію для реабілітації військових

Психологи проаналізували, які методи реабілітації викликають у поранених найбільш позитивні реакції і дійшли до висновку, що першість займає лікування із залученням собак. Спілкування і тактильний контакт з тваринами сприяють швидшому відновленню після важких травм, підтримують людей у стресі та депресивних станах. Цей метод реабілітації активно використовується у роботі з пораненими військовими у західних країнах і вже набирає обертів й в Україні.

У вінницькому поліцейському кінологічному центрі нещодавно з’явився лабрадор Арні, який приїхав з Одеси. Наразі пес активно проходить підготовку, після чого відбудеться перше знайомство чотирилапого реабілітолога з пораненими військовослужбовцями.

У кінологічному центрі поліції Вінницької області каністерапія тільки впроваджується, тож службовий лабрадор стане першим таким реабілітологом.

Поліцейський лабрадор – молодий пес, йому 1 рік і 4 місяці. Щоб стати собакою-терапевтом, він пройшов спеціальний відбір. Для каністерапії собака повинен любити людей та спілкування з ними, бути життєрадісним, керованим – реагувати на стоп-сигнали та команди кінолога, не бути агресивним.

Джерело: офіційний сайт Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *