На Вінниччині від сьогодні відновлені міжобласні автобусні рейси. Куди вже можуть їздити хмільничани?

На Вінниччині від сьогодні відновлені міжобласні автобусні рейси. Куди вже можуть їздити хмільничани?

На Вінниччині від сьогодні відновлені міжобласні автобусні рейси. Щоправда із суворою вимогою дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Отже, куди вже можуть їздити хмільничани?

– 1 червня під головуванням очільника облдержадміністрації Владислава Скальського відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Члени засідання розглянули питання щодо відновлення пасажирських перевезень автобусами в міжобласному сполученні.
За результатами обговорень, комісія вирішила відновити в області, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, – повідомляє пресслужба Вінницької облдержадміністрації.
У разі здійснення перевезення до/з регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.
Рішення вступає в силу з 2 червня за відповідності критеріїв оцінки поточної епідемічної ситуації.
Також напередодні, 31 травня, обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення відновити з 1 червня 2020 року перевезення пасажирів залізничним транспортом у пасажирських потягах категорії «Інтерсіті», за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених відповідною постановою (у разі відповідності критеріїв поточної епідемічної ситуації).

Водночас, депутат Вінницької обласної ради та перевізник Сергій Кривешко написав на своїй сторінці у “Фейсбук”, якими саме маршрутами можуть скористатись й хмільничани:

– УВАГА!!! Шановні пасажири доводимо до Вашого відома, що за результатами переговорів ініціативної групи перевізників та Вінницької ОДА, МІЖОБЛАСНІ МАРШРУТИ вже з 02.06.2020р., будуть працювати згідно діючих графіків руху, Вінниця-Хмельницький, Вінниця- Кривий Ріг, Вінниця Умань, Вінниця-Генічеськ,Хмільник-Одеса, Хмільник-Тернопіль, ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПАСАЖИРІВ до подорожей! Засоби індивідуального захисту (маски) ОБОВ’ЯЗКОВО!

Фото – сторінка Сергія Кривешка у “Фейсбук”

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *