На Вінниччині від сьогодні відновлені міжобласні автобусні рейси. Куди вже можуть їздити хмільничани?

На Вінниччині від сьогодні відновлені міжобласні автобусні рейси. Куди вже можуть їздити хмільничани?

Поділитись у соц мережі

На Вінниччині від сьогодні відновлені міжобласні автобусні рейси. Щоправда із суворою вимогою дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Отже, куди вже можуть їздити хмільничани?

– 1 червня під головуванням очільника облдержадміністрації Владислава Скальського відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Члени засідання розглянули питання щодо відновлення пасажирських перевезень автобусами в міжобласному сполученні.
За результатами обговорень, комісія вирішила відновити в області, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, – повідомляє пресслужба Вінницької облдержадміністрації.
У разі здійснення перевезення до/з регіону, в якому не застосовується послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.
Рішення вступає в силу з 2 червня за відповідності критеріїв оцінки поточної епідемічної ситуації.
Також напередодні, 31 травня, обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення відновити з 1 червня 2020 року перевезення пасажирів залізничним транспортом у пасажирських потягах категорії «Інтерсіті», за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених відповідною постановою (у разі відповідності критеріїв поточної епідемічної ситуації).

Водночас, депутат Вінницької обласної ради та перевізник Сергій Кривешко написав на своїй сторінці у “Фейсбук”, якими саме маршрутами можуть скористатись й хмільничани:

– УВАГА!!! Шановні пасажири доводимо до Вашого відома, що за результатами переговорів ініціативної групи перевізників та Вінницької ОДА, МІЖОБЛАСНІ МАРШРУТИ вже з 02.06.2020р., будуть працювати згідно діючих графіків руху, Вінниця-Хмельницький, Вінниця- Кривий Ріг, Вінниця Умань, Вінниця-Генічеськ,Хмільник-Одеса, Хмільник-Тернопіль, ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПАСАЖИРІВ до подорожей! Засоби індивідуального захисту (маски) ОБОВ’ЯЗКОВО!

Фото – сторінка Сергія Кривешка у “Фейсбук”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *