На Вінниччині від грипу помер чоловік

На Вінниччині від грипу помер чоловік

На Вінниччині від грипу помер 64-річний чоловік. Він мав інші захворювання, тож організм, на жаль, не впорався з атакою вірусів. Про це повідомляє NEWS Хмільника, з посиланням на Суспільне.

Заступниця директорки профільного департаменту області Тетяна Бондаренко розповіла про те, що у вінничанина не було щеплень ні від грипу, ні від коронавірусу. В чоловіка лабораторно було підтверджено грип типу А, перебував у стаціонарі у важкому стані 10 днів. Крім грипу, мав серцево-судинну патологію та цукровий діабет.

Попри те, що на Вінниччині немає епідемії грипу,  все ж є райони, де спостерігається найвищий рівень захворюваності. Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у Тульчинському та  Хмільницькому районах.

На 3 тижні 2024 року у Вінницькій області спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності  на грип та ГРВІ. Всього захворіло 6290 осіб, в т. ч. 136 осіб, що мали лабораторно підтверджені випадки COVID-19, серед захворілих 3047 (48,4%) дітей. Захворюваність склала  411,6 випадів на 100 тис. нас. та є на 30,3 % нижче базового рівня. Було госпіталізовано 321 особу, в т. ч. 218 дітей.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *