На Вінниччині створять новий рід сил Збройних Сил України

На Вінниччині створять новий рід сил Збройних Сил України

Про створення на Вінниччині нового роду сил Збройних Сил України повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов. Зокрема, він повідомив про ухвалений у липні цього року закон, яким передбачено виділити територіальну оборону в окремий рід сил у складі ЗСУ. Закон почне діяти уже з 1 січня 2022 року. На існування нового роду війська планується окреме фінансування, фонди, у них будуть свої казарми та полігони.

  • Територіальна оборона, якщо вона добре працює, створює несприятливий фон для ворога. Ворог почуватиме себе незручно не лише на лінії фронту, а й за її лінією. Бо діяти будуть громадяни, які чинитимуть опір окупантам. Це справа всіх українців. Не може бути окремо армія, окремо країна. Кожен на своєму місці робить те, що може. Адже з цього складається загальний спротив агресії, загальний спротив ворогу, – висловили свою думку учасники батальйону.

За словами очільника регіону, у Вінницькій області до цього питання особлива увага, бо область прикордонна. Відтак, у випадку створення або виникнення умов дестабілізації обстановки в прикордонних районах України, які межують з країною-агресором, в лічені години необхідно розгорнути систему територіальної оборони для того, щоб узяти під контроль усі об’єкти комунікацій і забезпечити існування конституційного ладу на цій території.

За словами голови Вінницької ОДА Сергія Борзова, основним завданням підрозділів територіальної оборони  – це захист об’єктів критичної інфраструктури.

У повідомленні йдеться про те, що половина бійців вінницького підрозділу воювали. Військовий досвід або стать значення не мають. Обмеження за віком – від 18 до шістдесяти років. Заняття – у вільний від роботи час.

За інформацією офіційного веб-сайту Вінницької ОДА.

Ілюстративне фото – Укрінформ.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *