На Вінниччині СБУ знайшли фури контрабандного тютюну, зробленого в росії

На Вінниччині СБУ знайшли фури контрабандного тютюну, зробленого в росії

У Вінниці співробітниками СБУ виявлено спробу незаконного ввезення з росії на територію України “тютюну для куріння промислового виробництва” вагою близько 24 тонн.

Про це повідомила пресслужба УСБУ у Вінницькій області, передає NEWS Хмільника.

  • СБУ заброкувала спробу незаконного ввезення з росії на територію України підакцизного товару на суму 4 мільйони гривень. У Вінниці співробітниками СБУ виявлено спробу незаконного ввезення на територію України тютюну для куріння промислового виробництва вагою близько 24 тонни, – йдеться у повідомленні.

Товар слідував транзитом через територію України з тимчасовим розміщенням на одному з підприємств Жмеринського району. В супровідних документах зазначено, що країною походження товару є Грецька республіка, а слідував він із Сербії до Індонезії.

Оперативники спецслужби з’ясували, що насправді виробником є підприємство, зареєстроване у російській федерації. За оцінками фахівців, вартість товару ділками занижена щонайменше вдвічі, а ціна виготовленої партії цигарок з цього тютюну взагалі може сягати 30 мільйонів гривень.

За цим фактом було складено відповідні протоколи про порушення митних прав, а товар було вилучено. Наразі вирішується питання про звернення товару в дохід держави.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *