На Вінниччині СБУ затримала чоловіків, які знімали відео з “прильотами”

На Вінниччині СБУ затримала чоловіків, які знімали відео з “прильотами”

На Вінниччині було затримано чотирьох чоловіків, які знімали та пересилали відео з “прильотами”. Ці відео потрапили до російських пропагандистів, – повідомляє NEWS Хмільника. 

Один затриманий зняв наслідки атаки дронів-камікадзе, на якому видно масштаби ураження об’єкта критичної інфраструктури, і перекинув колегам. Інші троє також поділилися з друзями. Начебто нічого серйозного, проте ці відео згодом потрапили в російські Телеграм-канали.

Про це поінформували в  управлінні СБ України у Вінницькій області.

  • Вже за півгодини після того, як чоловіки поділилися з друзями, відеозапис відео з’явився у російських пропагандистів, а за годину відбувся повторний ракетний обстріл, який призвів до ще більших руйнувань і поранень людей.

Один із чоловіків свою провину визнав.

  • На даний час розумію, що вказані матеріали були використані країною-агресором на шкоду безпеці України. Неправильність своїх дій усвідомлюю, мої відеоматеріали могли бути використані для коригування точності завдання ударів. Ніякого умислу на нанесення шкоди Україні чи допомоги державі-агресору не маю, – сказав він працівникам СБУ.

За подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.

Служба фіксує випадки поширення таких відео в інтернеті, здійснює комплекс пошуково-процесуальних дій із встановлення та притягнення фігурантів до відповідальності.

Фото – скрін із відео СБУ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *