На Вінниччині проведуть контрдиверсійні тренування: жителів області просять не панікувати

На Вінниччині проведуть контрдиверсійні тренування: жителів області просять не панікувати

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області проведе на території регіону контрдиверсійні тренування. В Управлінні СБУ попросили громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.

До тренувань залучені сили і засоби обласних підрозділів СБУ, Національної поліції, військових формувань Національної гвардії та ЗС України. Тренування проведуть 25 лютого. Про це повідомили на сторінці Управління СБ України у Вінницькій області.

Навчання пройдуть в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння, тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

Крім того, працівники СБУ закликали громадян бути пильними та дбати про безпеку.

  • Якщо у Ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів енерго-, газо-, водопостачальної та транспортної сфери, військових формувань, споруд органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ у Вінницькій області за телефоном: +38 (0432) 53-13-09 або електронною поштою usbu_vin@ssu.gov.ua.
    Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена, – йдеться у повідомленні.

    Ілюстративне фото – Слово і Діло.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *