На Вінниччині почастішали факти крадіжки електроенергії

На Вінниччині почастішали факти крадіжки електроенергії

На Вінниччині працівники АТ «Вінницяобленерго» виявили крадіжку електроенергії, що вчинена за допомогою генератора. За інформацією енергетиків, на території Вінницької області дедалі частіше трапляються такі випадки, після тривалого затишшя.

Про крадіжку та чим загрожує людям така енергетична необачність, – поінформували в компанії.

Так, нещодавно в одного із  горе-споживачів (Крижопільська дільниця електромереж) вилучено генератор та складено Акт про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії. Таке порушення, згідно Правил, обійдеться тепер споживачеві штрафом від 35 000 до 70 000 гривень!

В компанії наголошують, що крадіжка електроенергії шляхом використання генератора може не тільки дуже дорого обійтися сім’ї, а й неабияк нашкодити здоров’ю.

  • Вплив, який вони чинять на організм людини, вкрай небезпечний! Випромінювання подібне тому, що генерує мікрохвильова піч. Тобто опромінюються м’які тканини тіла навколо такого генератора високих частот подібно, як м’ясо у мікрохвильовці. В результаті страждають як нервова, так і серцево-судинна системи, виникають хвороби крові тощо, – йдеться в повідомленні.

Також в АТ “Вінницяобленерго” застерегли, що компанія має необхідне сучасне обладнання для виявлення крадіжок електроенергії. Зокрема, це спеціальні високочастотні вимірювальні прилади. Вони дозволяють виявити ВСІ джерела частот у певному радіусі та викрити споживачів-порушників. Крім того, спеціалісти АТ “Вінницяобленерго” добре підготовлені, мають чималий досвід роботи і знають, де і яким чином потрібно шукати крадіжки електроенергії.

  • Шановні споживачі, не ризикуйте, вдаючись до необдуманих вчинків і сумнівних методів економії. Це неодмінно матиме для Вас неприємні наслідки! Майте на увазі, що сума завданих Товариству збитків розраховується згідно Правил роздрібного ринку електричної енергії і враховує чимало складових. В результаті «набігають» багатозначні цифри і доведеться сплатити штраф в розмірі десятків тисяч гривень, – звернулися до громадян в АТ “Вінницяобленерго”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *