На Вінниччині після повторних ударів дронами є серйозні руйнування: економте електроенергію!

На Вінниччині після повторних ударів дронами є серйозні руйнування: економте електроенергію!

Сьогодні ворог знову атакував міста України. На Вінниччині тривога тривала більше  5 годин. На жаль, було влучання по об’єкту критичної інфраструктури – електростанції. Однак жителів області просять по максимуму економити електроенергію, – повідомляє NEWS Хмільника.

На щастя, внаслідок прильотів жертв немає.

У Вінницькій обласній державній адміністрації хмільничан попередили про продовження в області режиму тотальної економії електроенергії.

  • Після повторних ударів по об’єктам енергоінфраструктури є серйозні руйнування. Прошу вінничан поставитись із розумінням. Це вимушені тимчасові обмеження, – зазначив очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

За словами очільника області, економія потрібна, щоб могли працювали лікарні, соціальні заклади.

Жителів Вінницької області попросили мінімізувати використання у години «пік» енергозатратних приладів, а натомість користуватися ними вночі або в обідню пору дня.

Більш ощадливе використання освітлення у вечірні години також полегшить навантаження на енергосистему. По всій країні вже відбуваються відновлювальні роботи. Вони мають закінчитись максимально швидко.

ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ЖИТЕЛІ ХХМІЛЬНИЧЧИНИ?

  • В період пікових навантажень на енергосистему з 7 до 9 ранку та з 17 до 22 години вечора маємо споживати електрику усвідомлено – вмикаючи тільки те, що дійсно необхідно саме у цей час.
  • Пральні машини, праски, пилососи, елетрообігрівачі, теплі підлоги, електроопалення, посудомийки та інші електроприбори, що споживають багато енергії, у час пікового споживання варто НЕ вмикати. Це важлива культура електроспоживання воєнного часу!
  • Період з 17 до 22-ї години кожної доби – це період, щоб кожен міг у своєму домі допомогти всій країні із енергозабезпеченням.

Звичайно, держава робить усе, щоб відновити наші повні можливості виробляти і постачати електрику зараз – після масованого російського удару. Рятувальники і енергетики працюють по всій країні – там, де влучили російські ракети, щоб якнайшвидше відновити доступ споживачів міст і сіл. Але поки йде відновлення повної потужності – потрібен розумний підхід кожної людини до свого власного споживання.

  • Маємо усвідомлювати, що для російських терористів українська енергетика й надалі може бути мішенню. Тому культуру споживання електрики у воєнний час потрібно зберігати й надалі. Якщо ми звикнемо до розумного електроспоживання і будемо переносити на інші години доби свої побутові енергетичні потреби – прання, прасування, пилососи, використання електроінструментів для ремонту, електричний обігрів, – то у російських терористів не буде жодної можливості створити будь-які непереборні енергетичні складнощі для українців, – наголосили у Вінницькій ОДА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *