На Вінниччині оголосили надзвичайну ситуацію

На Вінниччині оголосили надзвичайну ситуацію

У Вінницькій обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішенням обласної комісії було вирішено оголосити надзвичайну ситуацію через відсутність постачання газу для опалювання бюджетних установ.  Про це повідомило інтернет-видання Вінниця сьогодні.

У повідомленні зазначається, що на початку опалювального сезону в багатьох бюджетних закладах були взагалі відсутні договори з газопостачальними компаніями або ж угоди були заключені за високими цінами.

В зв’язку із цим постачання природного газу до бюджетних установ Вінниччини не здійснюється. Зокрема, в громадах області почали закривати школи через неможливість їх опалювати.

Відповідно, комісія вирішила визнати ситуацію, що склалась в Вінницькій області у зв’язку із відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 рр та подальшим виникненням життю і здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків  –  надзвичайною ситуацією і класифікувати її як надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня.

Аналогічні рішення прийняли вже в 4-х областях України – Львівській, Хмельницькій, Закарпатській та Одеській.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *