На Вінниччині невдовзі після щеплення помер чоловік

На Вінниччині невдовзі після щеплення помер чоловік

Заяву щодо настання смерті імунізованого проти COVID-19 у Вінницькій області розмістили на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Повідомляється, що 47-річний чоловік помер 2 липня, о 18.02, того ж дня, коли отримав щеплення.  Щеплення проти COVID-19 було проведене мобільною бригадою о 13:45. Протягом 1 години після щеплення несприятлива подія після імунізації не була зафіксована. О 17:00 в пацієнта з’явились скарги на нудоту, втрата свідомості. Була відразу викликана екстрена медична допомога, яка провела реанімаційні заходи. На жаль, реанімація не допомогла врятувати чоловіка.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Вінницької області, чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. У 5 інших осіб, які щепились з одного флакона з померлим – стан задовільний.

Випадок смерті зареєстровано як несприятливу подію після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19.

Цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я Вінницької області.

У МОЗ наголошують, що за протоколами розслідування летальних випадків після щеплення, жоден з них не пов’язаний із застосуванням вакцин проти COVID-19. Вакцинація проти COVID-19 не запобігає розвитку інших захворювань або смерті від інших причин.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *