На Вінниччині для наших захисників і захисниць створили Bandera Power і Bandera Solar

На Вінниччині для наших захисників і захисниць створили Bandera Power і Bandera Solar

На Вінниччині розробили пристрої для автономної зарядки та живлення обладнання від сонячної енергії, – повідомляє NEWS Хмільника.

Про нові розробки розповів голова Вінницької ОВА Сергій Борзов. Інженери одного з вінницьких підприємств розробили цей універсальний акумулятор під назвою Bandera Power 2.1, аби він міг забезпечувати електрикою критично важливі об’єкти. Голова ОВА зазначив, що його можна сміливо використовувати в бомбосховищах, підвалах і на блокпостах ЗСУ.

Загалом, якщо акумулятор застосовувати лише для заряджання телефонів, він може витримати від 40 до 50 зарядок, а якщо заряджати iPhone 10, то 47 швидких зарядок.

В основі пристрою лежать літій-іонні батареї, його вага становить 6,8 кг. У ньому також передбачили запобіжник як в автомобілі, а ще індикатор заряду. Акумулятор захований у спеціальний чохол з кишенями, що містять близько десяти зарядних кабелів під різні роз’єми, а також потужний діодний ліхтар, що працює від прикурювача, що забезпечує червоне та біле світло.

Компанія розробила кілька версій, щоразу покращуючи блок і додаючи нові функції. Моделі 2.0 та 2.1 використовували для роботи терміналів супутникового інтернету Starlink, одного заряду вистачало для живлення обладнання протягом 8-10 годин.

Версія Bandera Power 2.1 має спеціальний роз’єм для додаткового модуля живлення – Сонячної панелі Bandera Solar, і працює від сонячної енергії. Використовується для підзарядки акумуляторних Li-ion батарей.

Відмінно працює у поєднанні з блоком багатоканальної швидкої зарядки BanderaPower 2.1.

У конструкції – сонячні елементи з потужністю 160Вт, які заряджають блок ємністю в 180 000 мАг протягом 6-10 годин (6 годин – при 100% сонця, 10 годин – при 50% сонця). Має міцний алюмінієвий корпус з ребрами жорсткості.

Модуль Bandera Solar складається з двох панелей розміром 680х780х64мм. У розкладеному вигляді розмір 1350х780х64мм. Має вагу 20 кг та офіційну гарантію – 12 місяців.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *