На Вінниччині цього року кількість мільйонерів зросла на 29 осіб

На Вінниччині цього року кількість мільйонерів  зросла на 29 осіб

Цього року кількість офіційних мільйонерів на Вінниччині зросла на 29 осіб. Загалом же за підсумками деклараційної кампанії 2021 року Вінницька область має 155 офіційних мільйонерів.

Загальна сума задекларованого вінницькими мільйонерами доходу перевищила 748,6 млн грн. Через податкових агентів вони вже сплатили близько 59,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та понад 5,7 млн грн військового збору. За проведеними перерахунками вони ще доплатять у бюджет майже 12,5 млн грн  ПДФО та близько 2,0 млн грн військового збору, – повідомив начальник Головного управління ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков, пише ilikenews.com.

За статистикою, – йдеться в повідомленні, –  найбільша кількість декларантів отримали свої мільйони від доходу з продажу рухомого та нерухомого майна – це 36 осіб. Ще 28 задекларували доходи у вигляд дивідендів та зарплати. Іноземні доходи отримали 18 мільйонерів. Дохід у вигляді спадщини – 10 вінничан.  Дохід від здійснення незалежної професійної діяльності задекларувало 4 особи. По декілька осіб заявили доходи від операцій з інвестиційними активами, доходи від надання майна у лізинг та доходи у вигляді роялті.

Як підсумував посадовець, загалом упродовж 8-ми місяців про свої минулорічні доходи прозвітувало 22,4 тисяч жителів Вінниччини, котрі задекларували понад 1 млрд 631,9 млн грн доходів.

Ілюстративне фото – Укрінформ Twitter

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *