На Вінниччині 17 ділків отримали підозру за масштабне підпільне виробництво алкоголю

На Вінниччині 17 ділків отримали підозру за масштабне підпільне виробництво алкоголю

Підпільні цехи знаходилися в Могилів-Подільському. Склади для зберігання підакцизної продукції – на території фермерських господарств у кількох районах області. Як цехи, так і склади знаходилися під цілодобовою охороною та були облаштовані камерами відеонагляду, а для спілкування фігуранти використовували радіостанції.

Продукцію під виглядом відомих марок реалізовували через торговельні мережі області та інтернет-магазини гуртовими та роздрібними партіями. Під час першого етапу заходів, в листопаді 2023 року, поліціянти вилучили у ділків понад 20 тонн підакцизної продукції.

  • На виконання доручення уряду Нацполіція проводить комплекс заходів з детінізації ринку підакцизної продукції. За їх результатами оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області та слідчі слідчого управління обласної поліції викрили діяльність угруповання, – йдеться в повідомленні поліції Вінницької області. 

Його учасники – громадяни України та Молдови – займалися виробництвом та збутом фальсифікованої алкогольної продукції.

Під час проведення першого етапу заходів у листопаді 2023 року поліцейські провели 70 обшуків та вилучили понад 20 тонн «алкоголю», тару для пакування, майже 330 тис. грн у різній валюті, рації, «чорнові» записи тощо. Загальна вартість вилученого сягає 5 млн грн.

Залежно від ролі у злочинній діяльності дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 2 та 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 та 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут, транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене у складі організованої злочинної групи) Кримінального кодексу України.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *